Розстійна шафа UNOX XEBPC-08EU-B призначена для підготовки тіста для випікання різних хлібобулочних та кондитерських продуктів. У процесі вистоювання тісто збільшується в об'ємі, набуває пористої внутрішньої структури і рівної поверхні, що дозволяє в результаті отримати продукт найвищої якості з відмінними смаковими характеристиками.
Представлена модель не має власної панелі керування (керується пекарською шафою) і оснащена підключенням до водопроводу. На один рівень міститься два листи. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у супермаркетах із кухнею.
Особливості:
| Кількість рівнів | 2x4 |
| Деко | 600х400 мм |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Робоча температура | 50 °С |
| Підключення до водопроводу | Є |
| Підключення до каналізації | НЕМА |
| Потужність | 2,3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 35 кг |
| Вага (брутто) | 46 кг |
| Габарити (нетто) | 850x978x658 мм |
| Габарити (брутто) | 970x1060x840 мм |
| Вид обладнання | Пекарська шафа |
|---|