Блендер SIRMAN ORIONE Q VV із квадратною склянкою призначений для приготування смузі із заморожених фруктів та ягід, а також для подрібнення льоду.
| Об'єм | 2 л |
| Швидкість обертання | 8 000 - 16 000 об/хв |
| Варіатор швидкості | Є |
| Імпульсний режим | Є |
| Потужність | 0,75 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 5 кг |
| Вага (брутто) | 7 кг |
| Габарити (нетто) | 202x210x486 мм |
| Габарити (брутто) | 310x300x530 мм |
| Тип блендера | Портативний |
|---|