Фризер для м'якого морозива COOLEQ IFE-3 призначений для виробництва м'якого морозива на підприємствах громадського харчування та у невеликих торгових вуличних лотках. Металевий корпус гарантує тривалий термін служби та збереження зовнішнього вигляду. Фризер оснащений лічильником порцій.
| Кількість бункерів | 2 |
| Кількість ріжків | 3 |
| Об'єм бункера | 3,5+3,5 л |
| Продуктивність | 20 кг/година |
| Фреон | R290, 350г |
| Потужність | 2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 83 кг |
| Вага (брутто), кг | 95 |
| Габарити (нетто) | 750x540x850 мм |
| Габарити (брутто) | 750x590x830 мм |