Індукційна плита - кухонна електрична плита, що розігріває металевий посуд індукованими вихровими струмами, що створюються високочастотним магнітним полем, частотою 21-24 кГц. Не потрібно часу на розігрів конфорки – нагрівання посуду відбувається одразу із заданою потужністю. Індукційна конфорка не увімкнеться, якщо не виявить на своїй поверхні посуд з феромагнітним дном. Щоб конфорка включилася, потрібно перекрити посудом істотну частину її площі (як правило, діаметр дна посуду повинен бути не меншим, ніж приблизно половина діаметру конфорки індукційної плити).
Індукційні плити ідеально підходять для кухні обмеженої площі. Потужне джерело нагріву із споживаною потужністю 3500 Вт дозволяє швидко готувати велику кількість їжі за дуже короткий проміжок часу.
| Конфорок | 6 шт |
| Потужність | 3,5+3,5+3,5+3,5+3,5+3,5 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Керування | Сенсорно-механічне |
| Розмір конфорки | 360х380 мм |
| Температурний діапазон | 60...240 °С |
| Максимальне навантаження | 25 кг на конф. |
| Вага (нетто) | 58 кг |
| Вага (брутто) | 61 кг |
| Габарити (нетто) | 1153x900x911 мм |
| Габарити (брутто) | 1190x965x250 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
|---|---|
| Джерело живлення | Електрика |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля |
| Розташування | Настільне |
| Вид конфорки | індукційна |