Індукційна плита - кухонна електрична плита, що розігріває металевий посуд індукованими вихровими струмами, що створюються високочастотним магнітним полем, частотою 21-24 кГц. Не потрібно часу на розігрів конфорки – нагрівання посуду відбувається одразу із заданою потужністю. Індукційна конфорка не увімкнеться, якщо не виявить на своїй поверхні посуд з феромагнітним дном. Щоб конфорка включилася, потрібно перекрити посудом істотну частину її площі (як правило, діаметр дна посуду повинен бути не меншим, ніж приблизно половина діаметру конфорки індукційної плити).
Індукційні плити ідеально підходять для кухні обмеженої площі. Потужне джерело нагріву із споживаною потужністю 5000 Вт дозволяє швидко готувати великі кількості їжі за дуже короткий проміжок часу.
| Потужність | 5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Керування | Сенсорне |
| Діаметр/глибина конфорки | 300/70 мм |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Вага (нетто) | 7,9 кг |
| Вага (брутто) | 10 кг |
| Габарити (нетто) | 398x515x183 мм |
| Габарити (брутто) | 488x625x219 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
|---|---|
| Джерело живлення | Електрика |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля |
| Розташування | Настільне |
| Вид конфорки | WOK |