Морозильна скриня Gooder UDD 600 SC — максимальна місткість і зручність для зберігання продуктів
Gooder UDD 600 SC — це надійна морозильна скриня від турецького виробника, яка ідеально підходить для великих обсягів зберігання. Завдяки місткому об'єму 662 літри ця модель стане відмінним вибором для магазинів, кафе, ресторанів або домашнього використання.
Gooder UDD 600 SC — це поєднання місткості, функціональності та естетики. Замовляйте цю морозильну скриню вже сьогодні та забезпечте собі надійне зберігання продуктів
| Вага | 99 кг |
| Вага в упаковці | 120 кг |
| Загальний об'єм л | 662 л |
| Замок | Є |
| Кількість корзин | 8 шт |
| Клас енергоспоживання | D |
| Климатичний клас | 5 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корзин | метал |
| Напруга | 220V/50Hz |
| Потужність | 0,38 кВт |
| Рівень шуму dB (A) | 49 |
| Розміри (ДхШхВ) | 2058х633х925 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2150х750х1050 мм |
| Розміри внутрішні | 1725х505х690 мм |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Повний комплект корзин, колеса в комплекті (висота 10 см), пряме скло |
| Хлодоген | R290 |