Шафа розстійна UNOX XEKPT-08EU-C призначена для підготовки тіста для випікання різних хлібобулочних та кондитерських продуктів. У процесі вистоювання тісто збільшується в об'ємі, набуває пористої внутрішньої структури і рівної поверхні, що дозволяє в результаті отримати продукт найвищої якості з відмінними смаковими характеристиками.
Ця модель не має власної панелі керування. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у супермаркетах із власною кухнею.
Особливості:
| Кількість рівнів | 8 |
| Деко | 600х400 мм |
| Відстань між рівнями | 70 мм |
| Робоча температура | 50 °С |
| Підключення до водопроводу | Є |
| Підключення до каналізації | НЕМА |
| Потужність | 1,2 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 40 кг |
| Вага (брутто) | 53 кг |
| Габарити (нетто) | 800x792x750 мм |
| Габарити (брутто) | 880x970x930 мм - палета |
| Вид обладнання | Пекарська/розстоєчна шафа |
|---|---|
| Тип управління | Механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Вес (нетто), кг | 37 |
| Высота (нетто), мм | 750 |
| Длина (нетто), мм | 800 |
| Мощность электрическая, кВт | 1,2 |
| Подключение к электросети | 220V |
| Торговая марка | Unox |
| Ширина (нетто), мм | 792 |