Електрична конвекційна піч UNOX XFT133 Arianna серії LINEMISS™ призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів з будь-якого виду тіста. Також використовується для смаження та запікання різних страв та швидкого розігріву заморожених продуктів, напівфабрикатів та продуктів у вакуумній упаковці. Завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, тісто набуває правильної внутрішньої структури, рівномірно пропікається і покривається рум'яною скоринкою.
Представлена модель оснащена механічною панеллю керування Manual з ручним регулюванням часу приготування, температури та ступеня парозволоження. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у різних закладах швидкого харчування.
У комплект поставки входить набір з 4-х листів TG 305 (460x330 мм).
3 режими роботи:
Особливість конструкції:
Помпа для використання печі з баком для води - не вимагає підключення до водопроводу.
Технології:
Додаткові функції:
Особливості конструкції:
| Керування | механічне |
| Кількість рівнів | 4 |
| Відстань між рівнями | 75 мм |
| Деко | 460х330 мм |
| Підключення до водопроводу | НЕМА |
| Підключення до каналізації | НЕМА |
| Потужність | 3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Вага (нетто) | 31 кг |
| Вага (брутто) | 39 кг |
| Габарити (нетто) | 600x655x509 мм |
| Габарити (брутто) | 660x750x550 мм |
| Вид обладнання | Пароконвекційна піч |
|---|---|
| Тип управління | Механічне |
| Тип подключения | Электрический |
| Вес (нетто), кг | 31 |
| Высота (нетто), мм | 509 |
| Длина (нетто), мм | 600 |
| Мощность электрическая, кВт | 3 |
| Подключение к электросети | 220V |
| Ширина (нетто), мм | 655 |
| Кількість рівнів | 4 |
| Управление | Электромеханическое |
| Серия | LINEMISS |
| Тип подсветки камеры | Светодиодный |
| Расстояние между уровнями, мм | 75 |
| Размер противней, мм | 460х330 |
| Назначение печей | Пекарский |