Утилізатор харчових відходів для кухні GoodFood KFWD18
| Вага в упаковці | 6 кг |
|---|---|
| Напряжение | 220 В. |
| Артикул | KFWD18 |
| Габаритні розміри | d170x330h мм |
| Діаметр зливного отвору для води | 40 мм |
| Діаметр зливу мийки | 90 мм |
| Упаковка | 300х300х410 мм |
| Скорость вращения ножей | 4000 об/хв |