Овоче-фрукторізка Cancan 1301-1
| Артикул | 1301-1 |
|---|---|
| Вес (кг) | 10 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 322х454х525 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Тип установки | настільна |
| Цвет | Серебро |
| Розміри леза | 12,5x12,5 мм |
| Деталі, що стикаються з продуктом | нержавна сталь |