Тістоміс GoodFood SM30T2V380
В наявності
Доставка. Самовивіз, Нова пошта, Делівері, Укрпошта
Оплата. Безготівка
Гарантія. 12 місяців
Опис
Тістоміс GoodFood SM30T2V380
  • Призначений для замішування дріжджового тіста: піца, булочки, пиріжки, хліб.
  • Мікровимикач на сітці діжі для безпеки.
  • Надійний ланцюговий привід.
  • Діжа, захисна сітка діжі та спіраль тістомісу з нерж.сталі.
  • Низький рівень шуму.
  • Діжа незнімна 400х234, непідйомний робочий механізм.
  • Об'єм діжі 35 л, разове завантаження тіста 2–22 кг, час одного  замішування 12–18 хв.
  • Дві швидкості обертання.
  • Напруга 380 В.
  • Потужність 1,5 кВт.
  • Габариті 750х435х900 мм. – Вага 100 кг.
  • Паковання 780х460х990 мм. – Вага 110 кг.