Тістоміс GoodFood SM20T2V380
В наявності
Доставка. Самовивіз, Нова пошта, Делівері, Укрпошта
Оплата. Безготівка
Гарантія. 12 місяців
Опис
Тістоміс GoodFood SM20T2V380
  • Призначений для замішування дріжджового тіста: піца, булочки, пиріжки, хліб.
  • Мікровимикач на сітці діжі для безпеки.
  • Надійний ланцюговий привід.
  • Діжа, захисна сітка діжі та спіраль тістомісу з нерж.сталі.
  • Низький рівень шуму.
  • Діжа незнімна 360х214, непідйомний робочий механізм.
  • Об'єм діжі 21 л, разове завантаження тіста 2–11 кг, час одного  замішування 12–18 хв.
  • Дві швидкості обертання.
  • Напруга 380 В.
  • Потужність 1,5 кВт.
  • Габариті 730х390х900 мм. – Вага 90 кг.
  • Паковання 750х450х980 мм. – Вага 100 кг.