Прес ручний для цитрусових REMTA PS08
| Тип | Прес |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для цитрусових |
| Артикул | PS08 |
| Вес (кг) | 5,6 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 175х210х590 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал корпуса | електростатичною фарбою |
| Тип установки | настільна |
| Деталі, що стикаються з фруктом | нержавіюча сталь |
| Діаметр чаши | 115мм |