Електрична піч для піци 4+4х30 GoodFood PO22
| Напряжение | 220В / 50Гц. |
|---|---|
| Артикул | PO22 |
| Вес (кг) | 104 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 900 x 800 x 920 |
| Потужність, кВт | 4,2 + 4,2 |
| Тип подключения | електро |
| Таймер | Да |
| Внутрішнє підсвічування | Да |
| Габарити камери | 610 x 610 x 135 мм |
| Количество камер | Дві камери на 4+4 піци діаметром 30 см |
| Пакувальні розміри(ДхШхВ), мм | 990 х 890 х 1000 |
| Регулировка температуры | до 400 C |
| Смотровое окно | Да |
| Вага в упакуванні, кг | 115 |