Гриль для корн-догів GoodFood CM6A (3+3)
Кількість завантаження: 3 шт + 3 шт/цикл. Розмір виробу, що випікається 140х40 мм. Продуктивність не менше 35–50 шт/год.
Начинка для корн-догу може бути м'ясна або фруктова.
М'ясна - сосиска, що подається з соусом або кетчупом.
Фруктовий - яблуко або банан. Отриманий корн дог занурюється у гарячий шоколад чи глазур, посипається горіхами чи просто посипається цукровою пудрою.
Корн-дог – це новий, оригінальний спосіб приготування сосиски на дерев'яній паличці, запеченій у фігурному тісті. Апарат корн-дог підходить для приготування запечених фруктових начинок, банана чи яблука у тесті. Дана модель не вимагає спеціальної витяжки, тому що при приготуванні апарат випікає продукт, а не жарить його. За один раз можна випікати 6 штук продукту. Апарат має таймер для контролю часу приготування. Світловий індикатор забезпечує візуальний контроль роботи апарату. Простий в обслуговуванні. Обладнання підійде для використання в ресторанах, кафе та фаст-фуд закладах..
Характеристики:
| Тип | Гриль, барбекю |
|---|---|
| Тип нагрева | нагрівання здійснюється одночасно згори та знизу |
| Артикул | CM6A корн-дог (3+3) |
| Вес (кг) | 9,5 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 390х340х245 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість постів | однопостова |
| Напруга, В | 220 |
| Потужність, кВт | 1,55 |
| Тип установки | настільна |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Рабочая поверхность | 320х180 мм з антипригарним покриттям |
| Вид продукту, що випікається | корн-дог розміром 140х40 мм |
| Терморегулятор | 50-300 С |