Електрична піч для піци 4+4х20 GoodFood PO2
Увага!
Перед введенням печі в експлуатацію її необхідно прогріти протягом 8 годин при 300 °C.
| Напряжение | 220В / 50Гц. |
|---|---|
| Артикул | PO2 |
| Вага в упаковці, кг | 35 |
| Вес (кг) | 32 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 560 x 570 x 440 |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 640 х 588 х 500 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Тип подключения | електро |
| Таймер | Да |
| Внутрішнє підсвічування | Да |
| Габарити камери | 400 x 400 x 120 мм |
| Количество камер | Дві камери на 4+4 піци діаметром 20 см |
| Регулировка температуры | до 350 C |
| Смотровое окно | Да |