Льодогенератор GoodFood IM12F
| Напряжение | 220В/50Гц |
|---|---|
| Артикул | IM12F |
| Вага в упаковці, кг | 8,8 |
| Вес (кг) | 7,8 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 242*358*328 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Пакувальні розміри (ДхШхВ), мм | 280х376х373 |
| Тип подключения | Наливний, працює по замкнутому циклу. |
| Тип установки | настільна |
| Производительность | 12 кг льоду на добу |
| Вместимость бункера | 1,1 кг |
| Місткість резервуару для води | 1,7 л |
| Тип льоду | Пальчиковий пустотілий, 9 шт за цикл. Два розміри льоду. Вага 8-10 г. |
| Тип охолодження компресора | повітряний |
| Холодоагент | R600a |