| Вага в упаковці | 120 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 740х830х2010 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 840х930х2110 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Характеристики | Нержавіюча сталь AISI304,доводчик дверей,цифровий термостат, переставні двері |
| Освещение | LED |
| Климатичний клас | 4 |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R290 |
| Кількість полок | 3 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 650 л |
| Розмір полок | 640х530 мм |
| Класс энергопотребления | D |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Дополнительно | Всередині і зовні нержавіюча сталь |
| Замок | Є |
| Потребление электроэнергии | 1,81 кВт/д |
| Материал полок | Металл |
| Относительная влажность | 65% |