| Матеріал | Сталь |
|---|---|
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Розміри (ДхШхВ) | 260х293 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 275х275х310 мм |
| Характеристики | Нержавіюча сталь AISI 304 |
| Торгова марка | Gooder |
| Общий объем, л | 10 л |
| Дополнительно | Подвійна стінка подвійне дно силіконова прокладка |