Холодильна вітрина Gooder XC-218L – ідеальний вибір для зберігання і демонстрації продукції. З об“ємом 218 літрів, ця модель дозволяє організувати ефективне розміщення товарів на чотирьох міцних, регульованих полицях, виготовлених із фарбованого металу. Це зручне рішення для магазинів, кафе та ресторанів, де важливо не лише зберегти свіжість продукції, але й привернути увагу покупців.
Основні переваги:
Стильний чорний дизайн робить вітрину Gooder XC-218L універсальною і придатною до різних інтер“єрів. Завдяки компактним розмірам (515х485х1615 мм), ця модель легко вписується у приміщення з обмеженим простором. Gooder XC-218L – це поєднання сучасного стилю, зручності використання та функціональності, яке сприяє підвищенню продажів і зручності у повсякденному використанні.
| Вага в упаковці | 81 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 515х485х1615 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 590х550х1660 мм |
| Темп.режим | 2...+10°С |
| Характеристики | Система запобігання запотівання скла, полиці фарбований метал, зовнішній обдув скла |
| Освещение | 2 LED бокові стрічки |
| Климатичний клас | 4 |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R290 |
| Кількість полок | 4 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Колір | Черный |
| Общий объем, л | 218 |
| Напряжение | 220V/50Hz |
| Дополнительно | Цифровий термостат і дісплей регульовані полиці |
| Замок | Нет |
| Материал полок | фарбований метал |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |