| Розміри (ДхШхВ) | 55х64х95 мм |
|---|---|
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 80х55х35 мм |
| Характеристики | Жароміцне скло ROBAX |
| Торгова марка | Mars |
| Напряжение | 220/380 В |
| Дополнительно | Верхній привід, роздільне регулювання тенів |
| Довжина шампуру | 46 см |
| Завантаження м“яса | 20 кг |
| Зони нагріву | 2 |