Вітрина саладетта VRX2000/330 Gooder – це високоякісне рішення для зберігання продуктів при оптимальній температурі в гастрономічних закладах. Її великий розмір і європейський стандарт якості дозволяють ефективно організувати робочий процес на кухнях ресторанів, кафе та інших підприємств харчування.
VRX2000/330 Gooder ідеально підходить для середніх і великих закладів громадського харчування, які потребують великої кількості охолоджених інгредієнтів, зручних для швидкого доступу. Її простий дизайн, високий рівень охолодження та можливість ефективного зберігання роблять її незамінним інструментом для будь-якої професійної кухні.
| Вага | 55 кг |
| Вага в упаковці | 65 кг |
| Додатково | Гастроемності в комлект не входять |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 0,18 кВт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/4 10 шт |
| Розміри (ДхШхВ) | 2000х335х435 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2100х435х535 мм |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Агрегат європейського стандарту,цифровий терморегулятор,корпус з AISI304 |
| Хлодоген | R600a |
| Вага в упаковці | 65 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 2000х335х435 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2100х435х535 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Характеристики | Агрегат європейського стандарту,цифровий терморегулятор,корпус з AISI304 |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Система охлаждения | Статична |
| Дополнительно | Гастроемності в комлект не входять |
| Розмір гастроємностей | GN 1/4 10 шт |