Холодильний стіл Gooder PZ3600TN використовується для зберігання заготовок, необхідних для приготування піци. На гранітній поверхні готують красти та укладають начинку
Характеристики:
| Вага в упаковці | 324 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 2020х800х1000 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2120х900х1100 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Характеристики | Колес не має |
| Освещение | Немає |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 3 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 580 л |
| Дополнительно | САЛАДЕТТА У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ |
| Столешница | гранит |