Холодильний стіл із салатом-баром Gooder PS900 служить для зберігання заготовок, необхідних для приготування піци. На гранітній поверхні готують красти та укладають начинку
особливості:
Стіл для піци Gooder PS900 поставляється з прямокутним отвором для 5 гастроємностей GN 1/6-150 (гастроємності в комплект не входять).
Автоматичне розморожування
Статична система охолодження
Двері, що самозакриваються з магнітними прокладками
| Вага в упаковці | 118 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 900х700х1075 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1000х800х1175 мм |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Характеристики | цифровий терморегулятор,корпус з AISI304.магнітна ущільнювальна стрічка. автоматичні двері |
| Освещение | Немає |
| Климатичний клас | 4 |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 2 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 240 |
| Класс энергопотребления | Е |
| Столешница | гранит |
| Матеріал робочої поверхні | Граніт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/6 5 шт |