Барний холодильник Gooder BBD230S призначений для охолодження та короткочасного зберігання продуктів та напоїв – пиво, соки, вода.
Характеристики:
| Вага в упаковці | 65 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 900х520х900 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 980х580х1045 мм |
| Темп.режим | 0...+8 |
| Характеристики | Корпус з нержавіючої сталі,чорний колір,автоматичні двері,цифровий термостат,загартоване скло, |
| Освещение | LED |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 4 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 208 л |
| Замок | Нет |
| Тип дверей | Раздвижные |