Шафа середньотемпературна USS 374 DTK Gooder
Шафа середньотемпературна USS 374 DTK від Gooder – це сучасне холодильне обладнання, яке підходить для використання в кафе, ресторанах, магазинах і на кухнях закладів громадського харчування. Із температурним режимом від +1 до +10°C, ця шафа забезпечує оптимальні умови для зберігання свіжих продуктів і напоїв.
Основні переваги:
Виготовлена в Туреччині, шафа USS 374 DTK Gooder є надійним, функціональним та естетично привабливим вибором для професійної кухні або торгового залу.
| Вага | 74 кг |
| Вага в упаковці | 81 кг |
| Ефективний об'єм | 345 л |
| Загальний об'єм л | 372 л |
| Кількість полок | 5 полок |
| Климатичний клас | 4 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Напруга | 230/50В |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,37 кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х640х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 665х685х2010 мм |
| Розміри внутрішні | 505х462х1555 мм |
| Споживання електроенергії | 1.7 kWh/24h |
| Темп.режим | +1°C...+10°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Скляні двері,без канопе,R600А,статіка+динаміка, термометр,механічне управління, замок,колір білий, |
| Хлодоген | R600a |
| Вага в упаковці | 81 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 595х640х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 665х685х2010 мм |
| Темп.режим | +1°C...+10°C |
| Характеристики | Скляні двері,без канопе,R600А,статіка+динаміка, термометр,механічне управління, замок,колір білий, |
| Освещение | LED |
| Климатичний клас | 4 |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 5 полок |
| Общий объем, л | 372 л |
| Ефективний об“єм | 345 л |
| Напряжение | 230/50В |
| Потребление электроэнергии | 1.7 kWh/24h |
| Розміри внутрішні | 505х462х1555 мм |