Середньотемпературна шафа USS 374 DTK BK від бренду Gooder – це компактне та надійне рішення для зберігання продуктів у закладах харчування, кафе, ресторанах і магазинах. Завдяки ефективному об'єму в 345 літрів і температурному режиму від +1 до +10°C, шафа ідеально підходить для зберігання свіжих продуктів і напоїв.
Основні переваги:
Виготовлена в Туреччині, шафа USS 374 DTK BK Gooder поєднує в собі практичність, стильний білий дизайн і надійність. Це обладнання є ідеальним вибором для тих, хто шукає компактний і ефективний холодильний агрегат для професійного використання.
| Вага | 64 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Ефективний об'єм | 345 л |
| Загальний об'єм л | 372 л |
| Кількість полок | 5 полок |
| Климатичний клас | 4 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Напруга | 230/50В |
| Освітлення | LED |
| Потужність | 0,37 кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х640х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 665х685х2010 мм |
| Розміри внутрішні | 505х462х1555 мм |
| Споживання електроенергії | 1.79 kWh/24h |
| Темп.режим | +1°C...+10°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Глухі двері,без канопе,R600А,статіка+динаміка,термометр,механічне управління, замок,колір білий, |
| Хлодоген | R600a |
| Вага в упаковці | 70 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 595х640х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 665х685х2010 мм |
| Темп.режим | +1°C...+10°C |
| Характеристики | Глухі двері,без канопе,R600А,статіка+динаміка,термометр,механічне управління, замок,колір білий, |
| Освещение | LED |
| Климатичний клас | 4 |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 5 полок |
| Общий объем, л | 372 л |
| Ефективний об“єм | 345 л |
| Напряжение | 230/50В |
| Потребление электроэнергии | 1.79 kWh/24h |
| Розміри внутрішні | 505х462х1555 мм |