Морозильна шафа CF27SM-T1EP0F Snaige — компактне та ефективне рішення для вже раніше заморожених продуктів, яке поєднує сучасні технології з практичним дизайном.
Морозильна шафа CF27SM-T1EP0F ідеально підходить для магазинів, кафе , забезпечуючи ефективне зберігання продуктів та економію простору. Надійність і простота в експлуатації роблять цю модель відмінним вибором для різних потреб.
| Вага | 55 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +43 С° |
| Ефективний об'єм | 232 л |
| Загальний об'єм л | 248 л |
| Кількість полок | 6 полок |
| Клас енергоспоживання | F |
| Країна виробник | Литва |
| Освітлення | LED |
| Рівень шуму dB (A) | 41 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х650х1630 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х670х1670 мм |
| Система охолодження | Статична |
| Темп.режим | -16°C...-24°C (+16...+43) |
| Торгова марка | Snaige |
| Характеристики | Опори: регульована ніжка спереду 2 шт., Колеса позаду 2 шт |
| Хлодоген | R600a |
| Вага в упаковці | 60 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 600х650х1630 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х670х1670 мм |
| Темп.режим | -16°C...-24°C (+16...+43) |
| Характеристики | Опори: регульована ніжка спереду 2 шт., Колеса позаду 2 шт |
| Освещение | LED |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 6 полок |
| Система охлаждения | Статична |
| Общий объем, л | 248 л |
| Ефективний об“єм | 232 л |
| Рівень шуму dB (A) | 41 |
| Класс энергопотребления | F |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +43 С° |