Холодильна шафа-вітрина CD29DM-S300SE Snaige — простора, функціональна та енергоефективна модель для зберігання і демонстрації продуктів.
Ця холодильна шафа чудово підходить для кафе, магазинів або ресторанів, де важливі місткість, надійність та естетичний вигляд. Завдяки замку та динамічній системі охолодження, вона забезпечує безпечне та якісне зберігання продуктів.
| Вага | 55 кг |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 275 л |
| Загальний об'єм л | 290 л |
| Замок | Є |
| Кількість полок | 4 |
| Країна виробник | Литва |
| Потужність | 2,471 кВт |
| Розмір полок | 520 x 365 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1450 мм |
| Розташування дверей | праві |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
| Вага в упаковці | 60 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1450 мм |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 4 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 290 л |
| Розмір полок | 520 x 365 |
| Ефективний об“єм | 275 л |
| Розташування дверей | праві |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Замок | Є |