| Вага | 5,3 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 0,67 кВт |
| Розмір конфорки | 200х200 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 258х658х430 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Корпус: нержавіюча сталь. Підключення: балонний газ. |
| Розміри (ДхШхВ) | 258х658х430 мм |
|---|---|
| Характеристики | Корпус: нержавіюча сталь. Підключення: балонний газ. |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Розмір конфорки | 200х200 мм |