| Вага в упаковці | 38 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 550х605х560 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 580х660х580 мм |
| Темп.режим | 50°C – 270°C |
| Характеристики | Двері подвійне скло.Конструкція AISI430.Ручне управління,1двигун без реверсу. |
| Напряжение | 220В |
| Дополнительно | Деко в комплект не входить |
| Місткість камери | 4 деки 430х330х20 мм |
| Відстань між протвенями | 80 мм |