Електричний прижимний гриль R73 Remta — це професійне обладнання, яке забезпечує ефективність та якість у приготуванні паніні, сендвічів, гриль-страв та інших кулінарних шедеврів. Завдяки компактному розміру та зручному дизайну, цей гриль стане ідеальним рішенням для закладів із середнім навантаженням.
Основні переваги:
| Вага | 28 кг |
| Країна виробник | Туреччина |
| Напруга | 220В |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Розмір поверхні | 460x260 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 525х455х285 мм |
| Характеристики | Однопостовий. Поверхні – ребристі |
| Розміри (ДхШхВ) | 525х455х285 мм |
|---|---|
| Характеристики | Однопостовий. Поверхні – ребристі |
| Напряжение | 220В |
| Розмір поверхні | 460x260 мм |