Середньотемпературна холодильна шафа SNAIGE CD40DM-S3002E призначена для короткочасного зберігання продуктів.
Охолодження: динамічний з тангенціальним вентилятором
Розморожування: автоматичне з тангенціальним вентилятором
Двостулкові двері із загартованого скла з білою рамою із ПВХ
Світловий рекламний щит (канопе) з внутрішнім світлодіодним підсвічуванням
Механічна система управління
Світлодіодне освітлення розташоване на стелі
Клас енергоефективності: D
Рівень шуму: 50 дБ.
Ергономічна вбудована ручкаМаксимальне навантаження на полицю: 40 кг.
Регульовані дротяні полиці, пофарбовані в білий колір
Матеріал корпусу: сталь, пофарбована в білий колір
Опори: регульована ніжка спереду 2 шт., Колеса позаду 2 шт.
| Вага в упаковці | 80 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х2025 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620x630х2080 мм |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 5 полок |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 385 л |
| Розмір полок | 380х490 |
| Ефективний об“єм | 360 л |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Напряжение | 230/50В |
| Класс энергопотребления | D |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Дополнительно | лайтбокс |