Холодильна шафа-вітрина CD350-100D Snaige — просторе, надійне та функціональне рішення для зберігання і демонстрації товарів у торгових точках.
Ця холодильна шафа ідеально підходить для кафе, ресторанів, магазинів або будь-яких інших закладів, де важливо зберігати продукти при стабільній температурі. Великий об'єм і практичний дизайн забезпечують комфорт у використанні та ефективність.
| Вага | 65 кг |
| Вага в упаковці | 70 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 320 л |
| Загальний об'єм л | 350 л |
| Кількість полок | 4 |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень шуму dB (A) | 43 |
| Розмір полок | 523х351 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1730 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х630х1790 мм |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Система охолодження | Динамічна |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
| Вага в упаковці | 70 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1730 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х630х1790 мм |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 4 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 350 л |
| Розмір полок | 523х351 |
| Ефективний об“єм | 320 л |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Рівень шуму dB (A) | 43 |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |