Морозильна шафа CF27SM-T1CB0FQ (нерж) Snaige — практичне та стильне рішення для зберігання раніше заморожених продуктів, із довговічним дизайном і сучасними характеристиками.
Ця морозильна шафа поєднує високу функціональність, стильний вигляд із нержавійкою та економічність, що робить її ідеальним вибором для професійного використання.
| Вага в упаковці | 60 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 600х650х1630 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х670х1680 мм |
| Темп.режим | -16°C...-24°C (+16...+43) |
| Торгова марка | Snaige |
| Кількість полок | 6 полок |
| Система охлаждения | Статична |
| Общий объем, л | 248 л |
| Розмір полок | 440х370 мм |
| Ефективний об“єм | 232 л |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Рівень шуму dB (A) | 41 |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +43 С° |
| Дополнительно | Двері нержавійка |
| Корпус | Крашений |