Морозильна шафа CF27SM-T1000FQ Snaige — ефективне та енергоощадне обладнання для зберігання раніше заморожених продуктів, ідеально підходить для використання в закладах громадського харчування, магазинах або вдома.
Ця морозильна шафа поєднує просторий об’єм, економічність та надійність, що робить її ідеальним вибором для зберігання великої кількості заморожених продуктів.
| Вага в упаковці | 60 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 600х650х1630 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х670х1680 мм |
| Темп.режим | -16°C...-24°C (+16...+43) |
| Торгова марка | Snaige |
| Кількість полок | 6 полок |
| Система охлаждения | Статична |
| Общий объем, л | 248 л |
| Ефективний об“єм | 227 л |
| Рівень шуму dB (A) | 41 |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +43 С° |