Середньотемпературна холодильна шафа SNAIGE CC35DM-P600FD призначена для короткочасного зберігання продуктів.
особливості:
Охолодження: динамічний, з тангенціальним вентилятором
Розморожування: автоматичне
Реверсивні двері
Механічна система управління
Внутрішнє висвітлення розташоване на стелі.
Клас енергоефективності: D
Рівень шуму: 50 дБ.
Вертикальна металева ручка.
Максимальне навантаження на полицю: 50 кг.
Регульовані дротяні полиці, оцинковані
Матеріал корпусу: сталь, пофарбована в білий колір
Опори: регульована ніжка спереду 2 шт., Колеса позаду 2 шт.
| Вага в упаковці | 58 кг |
|---|---|
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1730 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 620х630х1790 мм |
| Темп.режим | -2...+8(+16...+30) |
| Освещение | LED |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
| Кількість полок | 5+1 |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Общий объем, л | 350 л |
| Розмір полок | 502x 355, нижня 485 x 265 |
| Ефективний об“єм | 230 л |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Напряжение | 230/50В |
| Рівень шуму dB (A) | 50 |
| Класс энергопотребления | D |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |